Krediidipank: Sihtlaen

Krediidipank Sihtlaen

Krediidipank on usaldusväärne Eesti kapitalil põhinev pank, mis pakub erakliendile kiiret finantseeringut tagatiseta pangalaenu kujul, summas €300 kuni €7500. Taotlusele vastus kohe!

Mis on Sihtlaen Krediidipangast?
Sihtlaen on tagatiseta väikelaen pangast, mis on mõeldud kindlaks otstarbeks. Laenu võib taotleda mistahes mõistlikul eesmärgil suuremate kulutuste eest tasumiseks. Näiteks kodutehnika ost või korteri renoveerimine, reisimine, sõiduki soetamine, õpingud jms.

Laenu saamise tingimused ja Sihtlaenu taotlemine:
Krediidipangast laenu saamiseks peab olema vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või pikka elamisluba omav isik, kellel puuduvad erinevate registrite andmetel maksehäired ja võlgnevused. Vajalik on ka regulaarne kuusissetulek vähemalt 280 eurot (töötasu, palk, pension või muud tulud).

 • Laenusumma: €300 – €7500
 • Laenuperiood: 6 kuud – 5 aastat.
 • Intressimäär: Fikseeritud intress laenujäägilt 14.9-24.9% aastas.
 • Kuumaksed: Fikseeritud suurusega.
 • Tagatis: EI ole vaja – laen on ilma tagatiseta.
 • Ennetähtaegse tagastamise võimalus: JAH
 • Paindlik maksegraafik: JAH
 • Maksepuhkuse võimalus: JAH
 • Lepingutasu suurus: 2% summast, minimaalselt €35.
 • Laenutaotluse vastus: KOHE
 • Raha laekub: 3 tööpäeva jooksul.
 • Vali endale sobiv laenusumma ja tagasimakse periood ning esita laenutaotlus Internetis. Esitatud laenutaotlusele saad kohe vastuse. Kui vastus on positiivne, sõlmi leping ning allkirjasta see laenuportaalis digitaalselt ID-kaardiga või Krediidipanga esinduses kohapeal.

  Pärast lepingu sõlmimist kantakse raha Sinu kodupanga kontole (laenu saavad taotleda kõikide pankade kliendid). Raha laekub hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

  NB! Juhul, kui laenusumma on üle €2000, tuleb ka digitaalselt allkirjastatud lepinguga esinduskontoris isikut tõendavat dokumenti näitamas käia, et pank lepingu kinnitaks. Isikutuvastuse tegemine võtab ainult mõne minuti.

  Kontaktandmed:
  Telefon: 664 0777 (üldine laenuinfo)
  E-mail: sihtlaen@krediidipank.ee
  Veebileht: http://sihtlaen.ee

  Sihtlaen on universaalselt paindlik pangalaen, mis on võimeline asendama väga palju eri nimetusi kandvaid laenutooteid. Soovi korral saad edasi lugeda, kuidas inimesed Sihtlaenu kasutavad või siirduda alltoodud nupu kaudu kohe laenutaotlust esitama.

  Olemuselt on Sihtlaen tavaline väikelaen pangast, kuid sihtotstarbe poolest liigitatakse laene ka spetsiifilisemalt. Kuna Sihtlaen on väga paindlik laen, siis ei ole laenu kasutamine järgneva nimistuga piiratud, vaid tegemist on piltlike näidetega alternatiivseid nimetusi kandvatest laenutoodetest, mida võiks vaadelda Sihtlaenu kasutusviisidega kõrvuti.

  Tarbimislaen
  Levinud nimetus laenudele, mis on mõeldud inimese tarbimissoovide rahastamiseks. Üldiselt raha kasutamisele piiranguid ei seata. Soovid endale või lapsele uut jalgratast, televiisorit või mängukonsooli? Vajad uusi riideid või vingemat telefoni? Tarbimislaenu puhul läheb kõik kaubaks.

  Remondilaen
  Kodu renoveerimine on kulukas väljaminek, mis nõuab lühikese aja jooksul suurema rahasumma olemasolu, et hankida remondiks ning sisustuse uuenduskuuriks vajaminevad tarbed ja asjad. Pangalaen ja kodu on teatavasti juba vanad tuttavad ning kui te ei otsi just laenu uue kodu ostmiseks, siis praeguse elukoha kõpitsemiseks sobib Sihtlaen küll nagu rusikas silmaauku.

  Reisilaen
  26-aastane Kadri reisis läbi Venemaa Siberisse, Mongoolia steppidesse ning lõpetuseks üle Hiina müüri. Piiratud aja jooksul kehtinud sooduspakkumine reisile ning finantseerimisel abiks olnud Sihtlaen võimaldasid Kadril saada meeldiva kogemuse, mis jääb eluks ajaks meelde. Õigeks ajaks ei oleks Kadri ise reisiraha kokku koguda suutnud, sest aega oli tõesti väga vähe.

  Terviselaen
  Sihtotstarbeline tagatiseta pangalaen sobib ka ravikulude katteks, mis on tihti kõige ootamatuma iseloomuga ning vajavad kiiret tegutsemist.

  Ärilaen
  53-aastane väikeettevõtja Riina Valgamaalt ostis Sihtlaenu abil omale tööks vajalikud seadmed.

  Autolaen
  40-aastane Margus Harjumaalt soetas omale tänu Sihtlaenule unistuste mootorratta. Seevastu 27-aastane Anu vajas seoses tööga kiiresti uut autot, kuid ta ei tahtnud võtta liisingut, sest puudus vajalik omafinantseering. Tähtis oli leida autoliising ilma sissemaksuta ehk omafinantseeringuta (0% sissemaksega). Sihtlaenu paindlikkus aitas siingi esmapilgul keerulisele probleemile lahenduse leida. Laenu abil saab auto täies osas välja osta ning edaspidi tuleb vaid regulaarselt kuumakseid tasuda. Sellisel kujul soetatud sõiduk kuulub kohe ostjale ning sõidukit võib ka igal ajal ilma Krediidipanka teavitama edasi müüa. NB! Kaskokindlustus ei ole kohustuslik. Kui Sind huvitab ilma kaskota autoliising, esita autolaenu taotlus siin.

  Õppelaen
  46-aastane Kaja sai tänu Sihtlaenule õpinguid jätkata, et tõsta kraadi ja leida omale tulevikus uus tasuvam töökoht. Hariduslaen sobib kõikvõimalike õpingutega seotud kulutuste katmiseks nii Eestis kui välismaal. Raha võid kasutada õppemaksu tasumiseks, elamiskuludeks (üür, rent, transport jms) või soetada selle eest omale õpinguteks vajalikke tarbeid (sülearvuti, riided, materjalid jne).

  Üürilaen
  Oled kolimas uude üürikorterisse ning tagatisraha, maaklertasud ja ettemaks käivad üle jõu? Pole probleemi! Üürilaenu abil on võimalik soovi korral katta kõik kulutused.

  Muu
  Millest unistad Sina?

  Väikese, kuid tugeva ja kindla pangana on Krediidipangal aega suhtuda kõikidesse klientide soovidesse ning vajadustesse personaalselt ja põhjalikult, et tagada inimese igakülgne rahulolu ja vastastikku kasulik partnerlus. Soovitame Krediidipanka lojaalse ja usaldusväärse finantspartnerina.