Kiirlaenud

Kiirlaenud

Need laenud internetist on kõige kiiremad ja mugavamad laenutooted Eestis. Kiirlaenud on ilma tagatiseta ning maksimaalselt laenatava summa suurus on võrreldes teiste laenutoodetega natukene väiksem. Samuti on lühem laenuperiood – tegemist on lühilaenuga, mida inimesed kasutavad ootamatute väljaminekute eest tasumiseks.

Kiirlaenude intressid on üsna kõrged, aga eeldusel, et maksate laenu kiiresti tagasi või kasutate mõnda soodsat erikampaaniat, on kiirlaenude pakkumised isegi üsna mõistlikud. Me räägime siin laenudest järgmise palgapäevani, siis kui Sul on tõesti tekkinud kiire vajadus raha järele ning tead, et saad laenu 1-4 nädalaga tagasi maksta. Suuremate laenusummade ja pikema laenuperioodi peale eelista väikelaene ja tarbimislaene.

Kiirlaenude tingimused:
Laene saab internetis alates 18 eluaastast taotleda kiiresti ja mugavalt. Ei ole vaja tagatist! Erikampaaniad uutele klientidele: esimene laen 0% intressiga ja ilma lepingutasuta. Kiirlaenu taotluse saab esitada igal kellaajal ning samuti on võimalik ka rahale 24h ligipääs tekitada. Viimase eelduseks on ettenägelik krediidikonto avamine.

Kiirlaenude taotlemine:
Vali endale meelepärane pakkumine, suundu laenuportaali ja järgi juhiseid. Tavaliselt käib see nii: valid laenusumma ja perioodi, esitad laenutaotluse, saad taotlusele positiivse vastuse, allkirjastad lepingu ja raha läheb sinu poole teele. Vajadusel on võimalik kiirlaene saada ka sularahas.