Credit.ee

credit.ee laenud

Credit.ee annab uutele laenutaotlejatele kõige soodsama laenupakkumise internetis: laenud €50 kuni €1000 ilma tagatiseta, intressita ja lepingutasuta. Nii palju kui laenad, nii palju tagastad!

Laenufirma eesmärgiks on automatiseeritud panga loomine, mis teenindab kliente ööpäevaringselt. Seni on keskendutud peamiselt eraisikute väikelaenudele, kuid hiljuti hakati pakkuma laene ka ettevõtetele.

Nüüd tutvustame Sulle meie hinnangul turu soodsaimat laenupakkumist, millega ei kaasne mitte ühtegi kulutust. Erikampaania korras on võimalik uutel klientidel taotleda kiirlaen alltoodud tingimustel:

 • Laenusumma: €50 – €1000
 • Laenuperiood: 1 või 2 kuud
 • Aastane intressimäär: 0%
 • Krediidi kulukuse määr: 0%
 • Lepingutasu suurus: €0
 • Laenutaotluse vastus: 1 tööpäeva jooksul
 • Soodsad tingimused on mõeldud tarbijale teenuse tutvustamiseks ning saadaval ainult esimese kiirlaenu puhul. See tähendab, et kui sa pole veel varem laenuportaaliga liitunud, siis nüüd võid avada konto, laenata kuni €1000 ning maksta tagasi ainult laenatud summa. Ei mingeid intresse ega muid tasusid, eeskujuliku maksekäitumisega on laen praktiliselt tasuta. Tagasimaksed toimuvad vastavalt lepingus sätestatud korrale ning laenule ei ole vaja seada tagatist – kiirlaen on ilma tagatiseta.

  Eritingimustel soodsa laenu taotlemiseks sisesta kiirlaenu kalkulaatoris soovitud laenusumma ja laenuperiood ning järgi juhiseid.

  Kontaktandmed:
  Telefon: 656 0000
  E-mail: info@credit.ee
  Veebileht: http://credit.ee

  Laenuportaal on kaasaegne, kõigile arusaadav ning hõlpsasti kasutatav. Isikutuvastus ning autentimine toimub ID-kaardi ja mobiil-ID’ga. Konto registreerimisel pead teadma oma isikukoodi, arveldusarve numbrit (IBAN), e-maili ja kodust aadressi. Palun esita õiged andmed ning täida kõik väljad. Poolikult täidetud taotlusi läbi ei vaadata.

  Credit.ee laenutoodete lühiülevaated:

  Kiirlaen on lühiajaline tagatiseta laen ootamatute või hädavajalike kulutuste katteks. Laenu iseloomustab kiire taotlemise protsess ning raha laekumise kiirus, millest tulenevalt on ka laenusummad maksimaalselt ainult paar tuhat eurot (€50 kuni €2000). Laenuperiood 15 päeva kuni 24 kuud.

  Väikelaen on sammukene eelnevast edasi. Laenusummad alates €2250 kuni €5000. Laenuperiood 6 kuud kuni 60 kuud. Väikelaen on samuti ilma tagatiseta.

  Kinnisvaralaen – laen kinnisvara tagatisel võimaldab inimesel saada kiirlaenuga või väikelaenuga võrreldes soodsama intressi, suurema laenusumma ning pikema laenuperioodi. Laenusummad algavad 5000 eurost.

  Ärilaen
  on mõeldud äri alustamiseks või tegevuse laiendamiseks. Laenusummad kuni 2000 eurot, periood kuni 2 aastat. Vajalik on omaniku käendus!

  Credit.ee OÜ tuli laenuturule 2010. aasta alguses. Tänaseks on ettevõte tõestanud end jätkusuutliku ja usaldusväärse krediidiasutusena. Soovitame Credit.ee OÜ teenuseid, sest eeskujulikule kliendile on eripakkumisena saadav 0% krediidi kulukuse määraga laen kahtlemata parim valik.