Bigbank

bigbank laenud

Bigbank on tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank, mis on suurte pangafirmade ja liisinguettevõtete järel Baltimaades üks suurimaid laenupakkujaid eraisikutele. Bigbanki laenud on kiired ja paindlikud, sest ettevõte suudab tegeleda iga kliendiga põhjalikult ning läheneda talle personaalselt.

Bigbanki laene on võimalik kasutada väga erinevaks otstarbeks, raha kasutamisele piiranguid ei seata. Väikelaenu abil võid minna reisile, osta uut tehnikat, remontida korterit, tasuda ravikulude eest või viia ellu muid väiksemaid unistusi – näiteks osta uue auto.

Tootevalikust leiab eraklient lisaks finantseeringutele igaks elujuhtumiks ka refinantseerimise, hoiused ja järelmaksu võimaluse. Ettevõtetele ja firmadele pakutakse ärilaenu.

Laenu saamise üldised tingimused ja Bigbankist laenu taotlemine:
Bigbankist laenu saamiseks peab olema vähemalt 22-aastane Eesti kodanik (sobib ka elamisluba) ning omama stabiilset sissetulekut vähemalt €300 kuus. Laenu taotlemisel tuleb esitada viimase nelja kuu pangakonto väljavõtte, kus on näha teie sissetulekud ja väljaminekud. Laenu taotleja ei tohi olla Krediidiinfo maksehäireregistri andmetel võlglane või liiga suurte olemasolevate finantskohustustega ning suhteliselt madala sissetulekuga inimene, kellel pole mõistlik enam rohkem laenukoormust suurendada.

 • Laenusumma: €500 – €10000
 • Laenuperiood: 12 kuud – 5 aastat.
 • Intressimäär: Fikseeritud, alates 9.9% aastas.
 • Kuumaksed: Fikseeritud suurusega.
 • Tagatis: Sõltuvalt laenutüübist – Väikelaen on laen ilma tagatiseta, kuid suuremaid summasid pakutakse ka kinnisvara tagatisel.
 • Ennetähtaegse tagastamise võimalus: JAH
 • Paindlik maksegraafik: JAH
 • Maksepuhkuse võimalus: JAH
 • Lepingutasu suurus: Sõltub taotlemise viisist ja kehtivatest soodustustest.
 • Laenutaotluse vastus: Mõne minutiga. Lõplik kinnitus 24h jooksul, kui dokumendid on esitatud.
 • Raha laekub: 1-6 tööpäeva jooksul.
 • Vali laenuportaalis vajalik laenusumma ja periood ning esita laenutaotlus läbi Interneti. Vastuse saad mõne minuti jooksul. Kui vastus on positiivne, allkirjasta leping ID-kaardiga kodust lahkumata või Bigbanki esinduses. Peale lepingu allkirjastamist saad raha ülekandega Sinu pangakontole ühe kuni kuue tööpäeva jooksul.

  Kõigi Bigbanki laenudega tuleb kaasa 60-päevane rahulolugarantii, mille abil võid teenuse kvaliteedis kindel olla. Kui sulle laenutoode enam mõnel põhjusel ei sobi ning sa pole panga poolt pakutavate tingimuste ja teenusega rahul, võid laenusumma pangale ilma lisakuludeta tagasi maksta.
  rahulolugarantii
  Kontaktandmed:
  Telefon: 1333; +372 731 1333
  E-mail: info@bigbank.ee
  Veebileht: http://bigbank.ee

  Soovi korral võid lugeda edasi erinevate Bigbanki laenutoodete kohta või minna kohe alltoodud nupu kaudu Bigbanki kodulehele laenutaotlust esitama.

  Bigbanki väikelaenude lühitutvustus:

  Väikelaen
  Tavaline väikelaen kujutab endas tarbimislaenu, mida võid kasutada oma äranägemise järgi. Selle laenu intress on alates 9,9% aastas, laenuperiood 1-5 aastat. Laenusumma €500-€10000.

  Reisilaen
  Reisilaenu all peetakse silmas väikelaenu, mis on mõeldud reisikulude katmiseks. Saad ise valida, kas tahad reisile minna üksi või koos perega, puhata Eestis või kusagil kaugemal ning kas eelistad minna reisile valmis pakettreisiga või planeerida täielikult oma reis ise.

  Remondilaen
  Remondilaen on mõeldud suurte kulutuste katmiseks, mis kaasnevad korteri või maja remondi- ja renoveerimisega. Laenu abil saab rahastada kõik kulutused korraga (tellida eksperdid, osta töövahendid, värvid ja muud materjalid), aga tasuda nende eest osade kaupa.

  Autolaen
  Autolaen on hea alternatiiv autoliisingule, sest vastupidiselt liisingule, ei vaja laen auto ostuks mitte mingisugust sissemaksu ega omafinantseeringut. Autolaenu intress algab 8,9% pealt ning laen sobib igas vanuses sõiduki soetamiseks. Klient saab kohe sõiduki omanikuks ja kaskokindlustus pole kohustuslik.

  Bigbank on oma kvaliteedis kindel ning soovib ka Teile läbi personaalse lähenemise parimat teenust pakkuda. Loodame, et valite Bigbanki oma eelistatud finantspartneriks.

  Teised Bigbanki laenud:

  Ärilaen
  Ärilaen alates €10000, vajalik tagatise olemasolu. Ettevõtluseks väljastatavaid laene teenindatakse eelisjärjekorras, sest äriklientidel on isiklik kliendihaldur, kes suudab anda parimat nõu ja optimiseerida asjaajamist. Ärilaenu saamiseks täitke juriidilise isiku laenutaotlus ettevõtte veebilehel.

  Laen kinnisvara tagatisel
  Bigbanki laen kinnisvara tagatisel on mõistlik ja kindel lahendus, mis sobib suuremate summade laenamiseks. Laenusummad algavad €7000 ning intress alates 9%, mis on aastas 0.9% soodsam kui ilma tagatiseta laenul. Laenuperiood 6 kuud – 15 aastat. Vajalik kinnisvara hindamine ning kindlustamine laenu kestvuse ajaks.

  Muud tooted ja teenused:

  Mobiilne krediitkaart
  Bigbanki mobiilne krediitkaart on unikaalne mobiilirakendus, mille abil saab makseid teostada kaupmeeste juures, kes aktsepteerivad makseväravana Worapay teenust. Maksmiseks on vajalik skaneerida ainult vastav QR-kood ning kinnitada ülekanne mobiil-ID või PIN-koodiga. Vajadusel on võimalik teha ülekandeid ka oma arveldusarve kontole SEB pangas või Swedbankis, mille kaudu siis ostude eest traditsioonilist pangakaarti kasutades tasuda. Seda võimalust eelistavad ka inimesed, kes soovivad raha pangaautomaadist sularahas välja võtta. Mobiilse krediitkaardi ainuke kulu on intress 17% aastas, mida tuleb maksta kasutatud summalt loetud päevade eest.

  Refinantseerimine
  Refinantseerimine võimaldab kliendil koondada mitu erinevat laenu üheks uueks laenuks või asendada üks laen teisega. See tähendab, et teie nii-öelda “vanad laenud” makstakse ära ning summa kohta vormistatakse Bigbankis uus leping. Miks seda tehakse? Põhjus on lihtne – inimesed on endale tihti võtnud laenukohustused, mis pole otstarbekad ning toovad endaga kaasa ebamõistlikult suuri kulutusi. Mida kiiremini taolistest kohustustest vabaneda, seda suurem tekib sääst refinantseerimise arvelt. Sisuliselt saab klient ühelt laenupakkujalt teise juurde üle kolides paremad tingimused ning märkimisväärse rahalise kokkuhoiu. Uuri pakkumisi, et näha, kas sul on võimalik olemasolev laen Bigbanki üle viia ning vähendada oma igakuiseid kuumakseid.

  Järelmaks
  Bigbanki järelmaksuga on võimalik tasuda ligi 200 kaupmehe juures kuni €10000 suuruste ostude eest. Järelmaksu taotlemiseks peab olema vähemalt 20 aastat vana ning omama Eestis elamisluba. Järelmaksu saamiseks pöörduge konkreetse kaupluse poole, kust soovite kaupa soetada.

  Hoiused
  Lisaks laenudele pakub Bigbank ka võrreldes teiste säästu- ja investeerimistoodetega hea tootlusega ning lihtsaid ja turvalisi raha hoiustamise võimalusi tähtajalise hoiuse näol.